Hospodský kvíz na Zámku

Přijďte si se svými přáteli zavzpomínat na školní léta a zároveň si ověřit vaše znalosti formou populárního „Hospodského kvízu“....

Celý článek →

Přijďte si se svými přáteli zavzpomínat na školní léta a zároveň si ověřit vaše znalosti formou populárního „Hospodského kvízu“.

Přátelé, kdo z nás občas nevzpomene na školní léta?

A co takhle si je připomenut zábavnou formou a navíc v příjemném prostředí Hotelu Zámek?

Na páteční podvečer 31. března jsme pro vás připravili soutěžní klání v podobě fenoménu posledních týdnů – Hospodského kvízu.

Vezměte kamarády, sestavte tým a přijďte si zábavnou formou ověřit vaše znalosti. Celkem na vás čeká 56 otázek, jenž prověří nejen vaše znalosti ze školních lavic, ale také váš všeobecný přehled a zdravý selský rozum. Zárukou skvělé zábavy je originální program a moderátor, jenž vás provede celým večerem. Připraveny jsou zajímavé ceny pro nejlepší týmy, stejně tak slevové „akce“ na baru.

Hospodský Kvíz v Hotelu Zámek

Akce startuje od 18:30.

Startovné činí pouhých 40 Kč na osobu.

Neváhejte, neboť, jak se můžete dočíst na webu www.hospodskykviz.cz, Hospodský kvíz je potřeba zejména zažít! Rezervace můžete provádět emailem na recepce@hotel-zamek.cz nebo telefonicky na čísle 585 351 451.

Ať už se rozhodnete aktivně zapojit do soutěžení, nebo jen strávit příjemný podvečer v roli diváka, zaručeně se u nás dobře pobavíte.

Na vaši návštěvu se těší

tým Hotelu Zámek Velká Bystřice

 

Hotel Zámek Velká Bystřice

nebo na Google+ Hotel Zámek Velká Bystřice
Google+Logo Kudyznudy.cz - tipy na vlet