Zámecká restaurace The Castle restaurant

  Hotel Zámek Velká Bystřice nabízí prostornou restauraci s venkovní zahrádkou a privátní salonek. Pro větší společnosti nabízíme i 3 sály – Malý sál, Divadelní sál s pódiem a velký Společenský sál.

  Zámeckou restauraci můžete navštívit jak během denního provozu a ochutnat naši nabídku pokrmů, Rádi pro Vás zajistíme rodinné obědy, večeře, oslavy či obchodní obědy apod. Zámecká restaurace nabízí rovněž sezónní zážitková menu a degustace.

  Při běžném uspořádání je v restauraci k dispozici 60 míst a 40 míst v přilehlém salonku. Děti jsou u nás vítány, k dispozici jsou dětské židličky.

  Zámecká restaurace je aktuálně otevřena každý den od 10:00 do 20:00. Pro soukromé akce nad 15 osob je upravena otevírací doba dle dohody a potřeb. Rezervace na telefonu: +420 585 351 451

  Hotel Zámek Velká Bystřice offers a spacious restaurant with an outdoor garden and a private lounge. For larger companies, we also offer 3 halls – the Small Hall, the Theater Hall with a stage and the large Social Hall.

  With a normal layout, there are 60 seats available in the restaurant and 40 seats in the adjacent lounge. Children are welcome here, highchairs are available.

  The castle restaurant is currently open daily from 10:00 a.m. to 8:00 p.m. For private events of more than 15 people, the opening hours are adjusted according to agreement and needs.Reservation by phone: +420 585 351 451