Valentýnská romantika na Zámku

Všechny zamilované jistě i přes letošní pořádnou zimu rozehřeje blížící se svátek Valentýn a naše speciální valentýnská nadílka....

Celý článek →

Všechny zamilované jistě i přes letošní pořádnou zimu rozehřeje blížící se svátek Valentýn a naše speciální valentýnská nadílka.

Zámecké prostředí, dobré jídlo a pití a romantika to prostě ladí dohromady, a proto by byl hřích to nevyužít.

Speciální Valentýnské menu

Na 14. a 15. února 2017 jsme si pro vás připravili speciální láskou nabité menu, které je samozřejmě určeno pro dvě osoby:

Amuse Bouche (drobný předkrm)
Kaštanový krém s rukolou a smetanou
Nadívaná pečená křepelka s jablečným pyré a bramborovými omeletkami
Pomerančová panna cotta

Toto kompletní menu pro dvě osoby včetně jemně perlivého vína Frizzante Děvín od vinařství Hruška pro vás máme za valentýnských 800 Kč.

Valentýn na Zámku Velká Bystřice

 

To není všechno

Pokud se vám po výborném jídle a víně nebude chtít domů a budete si chtít užít zámeckou romantiku až do rána, máme pro vás připravený také speciální valentýnský pobytový balíček.

Za 2200 Kč od nás kromě 3-chodového valentýnského menu pro dva dostanete také láhev jemně perlivého vína Frizzante Děvín od vinařství Hruška, ubytování na jednu noc pro dvě osoby v našem zámeckém apartmánu a snídani.

Rezervace pobytového balíčku i stolů pro valentýnské menu prosím provádějte emailem na recepce@hotel-zamek.cz nebo telefonicky na čísle 585 351 451.

Ať se rozhodnete strávit u nás pouze romantickou večeři nebo celý valentýnský pobyt, těšíme se na vás.

tým Hotelu Zámek Velká Bystřice

Hotel Zámek Velká Bystřice

nebo na Google+ Hotel Zámek Velká Bystřice
Google+Logo Kudyznudy.cz - tipy na vlet