Teambuilding

  Rozsáhlé zámecké prostory a spousta možností vyžití v okolí dělají z Hotelu Zámek skvělé místo také pro firemní teambuildingové aktivity.

  Ať už jste malá firma nebo velká společnost, naše prostory si s Vaší firemní akcí poradí – salónky, velký společenský sál, divadelní sál s pódiem pro doprovodný program, zámecká vinárna a další.

  Na firemní teambuilding Vám rádi zajistíme zajímavý doprovodný program – například živou kapelu, degustaci vínpivní degustaci nebo třeba jízdy na bobové dráze.

  Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

  The extensive castle premises and a lot of opportunities for recreation in the vicinity make Hotel Zámek a great place for corporate team building activities as well.

  Whether you are a small company or a large company, our premises can handle your corporate event – lounges, a large social hall, a theater hall with a stage for an accompanying program, a castle wine bar and more.

  We will be happy to provide you with an interesting accompanying program for company teambuilding – for example, a live band, wine tasting, beer tasting or perhaps rides on a bobsleigh track.

  We will be happy to prepare a specific offer for you, do not hesitate to contact us.