Ubytování na Zámku Accommodation at the Castle

  Hotel Zámek Velká Bystřice nabízí ubytování v zrekonstruovaných a vkusně zařízených pokojích a apartmánech, které jsou umístěny ve 2. patře zámecké budovy. Hotel nabízí ubytování v 18 standardních pokojích a 2 apartmánech, s maximální kapacitou 42 pevných lůžek a až 50 lůžek při využití přistýlek.

  Postele jsou vybaveny pohodlnými matracemi s šířkou 80 resp. 100 resp. 180 cm a délkou 200 cm. Na požádání jsou k dispozici antialergické lůžkoviny.

  Hostům je k dispozici výtah, jeden pokoj je plně bezbariérový.

  Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání. Ubytování Vašich domácích mazlíčků je po dohodě rovněž možné.

  V ceně ubytování je snídaně. Wi-Fi je v celém objektu zdarma. Za příplatek je možné využít prádelnu či kancelářské služby. K dispozici je veřejné parkoviště s 58 místy.

  Hotel Zámek Velká Bystřice offers accommodation renovated and tastefully furnished rooms and apartments, which are located on the 2nd floor of the castle building. The hotel offers accommodation in 18 standard rooms and 2 suites, with a maximum capacity of 42 fixed beds and up to 50 beds when extra beds are used.

  The beds are equipped with comfortable mattresses with a width of 80 or 100 or 180 cm and 200 cm long. Anti-allergic bedding is available on request.

  An elevator is available to guests, one room is fully wheelchair accessible.

  A cot is available on request. Accommodation of your pets is also possible by agreement.

  Breakfast is included in the accommodation price. Wi-Fi is free throughout the building. Laundry or office services can be used for an additional fee. There is a public car park with 58 spaces.

   

  Fotky interiéru a okolí Hotelu Zámek